Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/www/users/pulche/beopen/wp-content/plugins/wp_beope.php on line 33
Mgr. Marek Adler - Be Open
 

OSOBNÍ PROFILMgr. Marek Adler

+420 776 737 801
marek.adler(zavináč)beopen.cz

V roce 2011 jsem dokončil studium učitelství pro střední školy (obory informatika a zeměpis) na pedagogické fakultě Západočeské univerzity v rodné Plzni. Již během studia jsem působil v oblasti profesionálního sportu – nejprve v plzeňském hokejovém klubu, poté v agentuře zajišťující marketing Českého paralympijského týmu, následně jako člen sportovního oddělení Českého svazu ledního hokeje. S narozením prvního syna jsem se vrátil k vystudovanému oboru. V průběhu let jsem prošel rozdílnými typy škol (velká sídlištní, malá vesnická, alternativní soukromá, pro nadané děti, soukromá integrující všechny stupně od předškoláků až po maturitu).

Protože věřím, že škola má být centrem celoživotního vzdělávání, sám průběžně rozšiřuji své obzory a do pedagogického repertoáru doplňuji nové znalosti a dovednosti. Absolvoval jsem například letní školu Hejného metody, kurz Respektovat a být respektován, kurz Čtením a psaním ke kritickému myšlení, výcvik Systemický přístup ve výchově. Také jsem si rozšířil kvalifikaci o učitelství ve školách a třídách zřízených pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Za sebou mám i studium pro vedoucí pracovníky škol a školských zařízení.

Krom (spolu)práce s dětmi se stále intenzivněji zaměřuji na rozvoj pedagogů. Jako lektor seminářů a webinářů (např. využití ICT ve výuce, rozvoj klíčových kompetencí, profesní rozvoj a spolupráce pedagogických pracovníků), lektor kurzů pro asistenty pedagogů a mentor a kouč spolupracující s veřejnými i neveřejnými školami především v Praze a okolí. Ve volném čase se věnuji rodině, sportu, čtení a rozvíjení komunity v místě, kde s rodinou žijeme.
https://www.beopen.cz/wp-content/uploads/2022/09/adler.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image