Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/www/users/pulche/beopen/wp-content/plugins/wp_beope.php on line 33
Václav R. - Be Open
 

OSOBNÍ PROFILVáclav R.

Odmala mne vystihuje pár věci: Miluji pohyb, ležení v mapách a regionální bádání v minulosti s ohledem na přítomnost i budoucí dění v daném místě. Formálním vzděláním jsem učitel (Dějepis-ZSV), který rád nahlíží do různých sociálních bublin či komunit a pozoruje „mistrovství“ zdejších aktérů – sportovců, učitelů, trenérů, badatelů, podnikatelů, sedláků….
Prošel jsem si badatelským prostředím v souvislosti se studiem a popularizací nejnovějších českých dějin, oblastí vytváření výukových materiálů a pořádání seminářů pro učitele ZŠ i SŠ a péčí o zákazníka v souvislosti s prodejem sportovního vybavení pro hobíky.
Do vzdělávacího prostředí v roli učitele mě vrátila touha rozšiřovat vidění studentům. To znamená dát jim příležitost nakukovat do co nejvíce „světů“ a přenášet na ně postupně odpovědnost za jejich vlastní seberozvoj. Sám se teď nejvíce vzdělávám v oblasti vlastního mentálního tréninku, trenérských rolí a dovedností.
Nejčastěji mě mimo školu spatříte při skupinových výbězích, při tvoření na chalupě, s knihou v ruce nebo kdekoliv jinde, kde si mohu všímat zapálení lidí pro danou věc či projekt. A čas od času k dobíjení vlastních baterek mířím do vyšších hor a za divy naší přírody.
https://www.beopen.cz/wp-content/uploads/2019/08/Asset-3.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image